SINU IT PARTNER

gallery/logo_008

Professionaalne IT-hooldus ja nõustamine

Tänapäeval on IT-hooldus terviklikult toimiva ettevõtte alus. Kas Sina saad kindlalt öelda, et kõik Sinu ettevõtte IT-süsteemid on kaasaegsed ja optimaalselt toimivad?

 

Oleme spetsialiseerunud hotellidele, tootmisettevõtetele ja büroodele. Tellides IT-hoolduse meilt, ei pea Sa muretsema, kuidas kontorist väljaspool olles andmetele ligi saada, miks Wi-Fi ei ühendu või printer ei prindi. Samuti ei pea Sa enam mõtlema, kuidas IT-inimest motiveerida, värvata või koolitada.

 

Ükski ülesanne ei ole meie meeskonnale liiga väike või tühine, leiame alati motivatsiooni stabiilse kliendisuhte loomiseks.

 

Kusjuures, IT-hoolduse sisseostmine on pea alati soodsam kui palgatöötajale maksmine.

 

Ruckuse targad wifi võrgud

Meil on Ruckuse wifivõrkude ehitamisel pikaajaline kogemus. Keskendume suure käideldavusega, kõrgete kvaliteedi- ja turvanõuetega wifi võrkude ehitamisele. Oleme loonud wifi võrke, milles on arvukalt tugijaamu, mis katavad seeläbi suuri pindalasid. Süsteemid on lihtsalt hallatavad ning turvalised. Ruckus® seadmete paigaldamisel on võimalik hakkama saada vähema arvu seadmetega võrreldes teiste tootjate seadmega, samas tagada parem leviulatus ning suurem läbilaske võimsus.

Kõik Ruckuse seadmed on mõeldud kvaliteetsete traadita võrkude ehitamiseks, ei ole vahet kas on eramaja või suur ülikooli hoone – kõik vajavad tänapäeval järjest paremat sidelahendust ning Ruckuse seadmed suudavad seda parimal viisil tagada.

 

Täpsemalt saab lugeda Ruckuse koduleheküljelt.

Aitame teid järgmiste Ruckusega seotud teenustega:

Vajaduste kaardistamine ja analüüs

Konsultatsioonid

Lahenduste tarne ja seadistus

 

Infoekraanid

Pakume laia valikut professionaalseid ekraane, meediapleiereid, sisuhaldus süsteeme jm mida vajate, et müüa, informeerida, harida, meelt lahutada või hoopis suhelda oma sihtrühmaga. Aitame teil valida nii sobivat riist- kui tarkvara, teostame professionaalset paigaldust ja pakume müügijärgset tuge ja hooldust. 
 

Tänapäeval eeldavad kliendid, et nad on kaasatud ja nende meelt lahutatakse igal pool. Digitaalsed menüüd, digitaalsed reklaamid, infotablood transpordivahendites ja -peatustes jpm lahendusi saab luua nii ettevõtetes, kiirsöögikohtades, jaemüügi-, pangandus-, transpordi-, tervishoiu- ja avalikus sektoris, haridus- ja meelelahutusasutustes, hotellides ja kasiinodes jm.

 

 

Videovalve

Videovalve kasutamise eesmärk on jälgida eemalt teie hoones ja / või ruumides toimuvat ja salvestada teave selle hilisemaks analüüsiks. Mehitatud jälgimisega võrreldes võimaldavad kaamerad luua soodsaid, kuid samas efektiivseid ja salvestatavaid turvasüsteeme.

 

Tõhusad videopakkimise tehnoloogiad ja kaameratesse paigaldatud SD-kaardid vajavad vähe failiservereid. Hea resolutsiooniga IP-kaamerad vähendavad vajaminevate kaamerate arvu, võimaldades paigaldus- ja kaabeldus kuludelt kokku hoida. 

Videovalve süsteeme on võimalik integreerida teiste hoone turvasüsteemidega, näiteks valve- ja läbipääsusüsteemiga, samuti ATS süsteemiga. 

 

 

 

Teenused